ALTERNA KÖY OTELİ

  • Alterna Köy Oteli  »  Tesis Bilgileri
  • En Uygun Fiyat
    :
    80 TL
(2367) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

ALTERNA KÖY OTELİ

Sizde bizim gibi lux yerine sadelik, sıcaklık ve konfor arayanlardansanız Alterna Köy Oteli tam size göre. Eşim, kızım ve ben yıllarca dünyayı dolaşıp dünyanın en güzel yerinin Assos bölgesi olduğuna karar verdikten sonra siz dostlarımız ile birlikte hoş vakit geçirmek için iki sıcak mekan yarattık.

Bir tanesi için Assos bölgesinin en bakir kalmış köylerinden biri olan Koyunevi Köyü'nü seçtik. Çünkü bu köy hem yola yakın hem de hemen yanı başındaki patikalar ile kendinizi doğaya bir çırpıda atabiliyorsunuz. Yazı ayrı güzel, baharı kışı ayrı... Köy halkı çok misafirperver. Arabanızı köy meydanına park edip otele yürürken köyün yaşlı teyze ve amcaları ile sohbet eder, ertesi sabah sütünü içeceğiniz inek ya da yumurtasını yiyeceğiniz tavuk ile karşılaşabilirsiniz.

İkinci mekanımız muhteşem denizi ile yürüyüş sonrası serinleyeceğiniz Sokakağzı Koyu. Burada da Ege'nin rengi mavinin sıcaklığıyla dekore ettiğimiz sıcak bir sahil cafemiz var. İsmini eskiden, gerçekten balıkçıların kahvesi olduğu için 'Balıkçı Kahvesi' koyduk. Cafemizde tamamen o yörenin organik ürünlerinden oluşan bir menümüz var. Avcı böreğinden mantıya, günlük balık çeşitlerinden ekpressoya kadar kendi sevdiğimiz yiyeceklerden oluşturduk menümüzü. Meşhur Assos dondurmasını cafemizde tadabilirsiniz.

Konfor önemli demiştik ya, sahilde şezlonglarımız, minderlerimiz ve duşlarımız tabi ki olmazsa olmaz... Otel odalarımızı bir köy evi havası verip aynı zamanda rahat ve temizlikten de ödün vermeden döşedik. Sabah otelde aldığınız serpme köy kahvaltısından sonra özel aracınız yok ise istediğiniz saatte sizi 5,5 km uzaklıktaki cafemize getiriyoruz. İstediğiniz zamanda götürüyoruz. Akşam yemeğinde ister yakın çevredeki Assos, Babakale gibi mekanları ziyaret edebilirsiniz ister sahil cafemizde bize katılır balık ve zeytinyağlılarımızın tadına bakabilirsiniz.

*****

If you prefer a simple, friendly and comfortable environment like we do, you will love Alterna Village Hotel. My wife, my daughter and I travelled all around the World, and we haven't been anywhere more beautiful than The Assos Area. So we created two warm places there to enjoy with our friends.The first place is our hotel in Koyunevi Village, one of the most untouched areas in Assos. Although this village is very close to the road, you loose yourself in the middle of nature easily wıth pathways nearby. It's both beautiful in summer and winter. Village people have the traditional Turkish hospitality. After parking your car in village center, you can walk to our hotel while chatting friendly village folk. The second place is Sokakağzı bay where you will enjoy the magnificant seaside. Here we have a beach cafe that we decorated in the colors of the warm Agean Sea. We named it Balıkçı Kahvesi (Fishermen's Place) as it really is. Our menu only includes local organic products from the area. You can enjoy a large selection of food like; pastry products, Turkish ravioli and fine esspresso during your visit. We also recommend you to try famous Assos ice-cream.

As we care about your comfort, we will provide long chairs, big cushions and showers at the beach. Hotel rooms are decorated as village houses, they are not only comfortable but also tidy and clean. After your breakfast at the hotel, if you don't have your own vehicle we will take you to our cafe which is only 5,5 km away. We provide transport whenever you need to go back to your room. For dinner, you can visit nearby places like Assos or Babakale, or if you prefer you can join as at our beach cafe and enjoy from a selection of fish and local food.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Koyunevi Köyü Sokakağzı / Assos / Çanakkale Türkiye


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: