ASSOSYAL OTEL

 • Assosyal Otel  »  Tesis Bilgileri
 • Telefon-1
  :
  0 286 721 70 46
 • Faks
  :
  0 286 721 72 35
 • Mobil
  :
  0 541 291 61 50
 • Web
  :
  www.assosyalotel.com
 • Hizmet Dönemi
  :
  12 Ay Hizmetinizde
(1122) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

ASSOSYAL OTEL

1974 yılında aldığımız, otel haline gelmeden önce yazlık olarak kullandığımız evimizin kapısı o zamanlar mayıs başında açılır, ekim sonunda kapanırdı. Biz olsak da olmasak da misafirlerimizi ağırlayabilen bu becerikli mekanın son zamanlarda artan iş yoğunluğu, çocukların da artık eskisi kadar uzun tatil yapamayışları gibi nedenlerle atıl kalmasına gönlümüz razı olmadı ve Assosyal’imizi otel yaptık.Köyün batı yönündeki en son evlerden biri olan otelimizde en sessiz, en sakin, en huzurlu tatilinizi geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ev sahibinizin ve bütün çalışanların, otel ile aynı nitelikleri taşıdığını, sözsüz iletişim konusunda uzman olduklarını görecek; bu dingin ortamda ev rahatlığını bulacaksınız. Bembeyaz, şık ve sağlıklı kahvaltı sofralarını, televizyonsuz geçirdiğiniz günleri, arka bahçeyi de içine alan vadiyi ve Kaz Dağları manzarasını, temiz havayı, erken kalkarsanız güneşin ilk ışıklarını, geç yatarsanız gecenin sessizliğini ve her şartta akşamları gökyüzündeki yıldızların çokluğunu hiç unutmayacaksınız. Assosyal’de tatiliniz boyunca Athena Tapınağı’na yürüme mesafesinde, tarihi ve doğal sit alanı içinde yaşayacak ve koruma altında olacaksınız.İyi tatiller! Her şey gönlünüzce olsun.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Odalarda var olanlar zaten olması gerekenler. Çok gerekli olmasa da İnternet bağlantısı var ama huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için bilgisayarınızı ve hatta cep telefonunuzu tatil boyunca kilitleyebileceğiniz şifreli kasalar koyduk odalara. Resepsiyonda da ayrıca bir emanet kasası ve fazla bagajınızı koyabileceğiniz bagaj odamız mevcut.


Biz şimdi odalarda olanları bir kenara bırakıp, olmayanlara kısaca bir göz atalım. Odalarda kül tablası yok mesela. Otelin hiçbir kapalı bölümünde de yok. Odalara televizyon koymaya gerek olmadığını düşündük ama sizi günlük gazete okuma alışkanlığınızdan mahrum etmek istemeyiz. Hangi gazeteyi okuduğunuzu otele girişte lütfen bizi bildirin. Başucu lambaları yetersiz kalırsa size okuma lambası verebiliriz. Mini bar da yok odalarda. Oda servisimiz ve büfe servisimiz 24 saat hizmetinizde. Size başucunuzdaki telefon kadar yakınız. Lütfen sıfırı tuşlayın. Odalarda müzik yayını da yok. Biz zaten kendi aramızda, sessizliğin sesine dokunabilmek için ses çıkarmadan konuşuyoruz.


Ne yazık ki odalarımızı; bahçe odaları, vadi odaları ve standart odalar diye kategorize etmek durumunda kaldık ama hepsinin dekorasyonu ve “huzur katsayısı” aynı. Sunulan hizmetin beklentilerinizi karşılaması dileği ile. İyi tatiller.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Assosyal Otel, Alan Meydanı, No:8 Behramkale, Assos 17860, Çanakkale Türkiye


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: